W ofercie urny na prochy dla ludzi, ale i dla zwierząt!

Dla wielu właścicieli psów te zwierzęta są członkami rodziny. Ich wpływ na nasze życie może być bardzo głęboki, doświadczając z nami niezliczonych przygód życia, wielkich i małych chwil, znaczących wydarzeń, a nawet nieszczęść. Prawdopodobnie jako pierwsi witają cię rano i ostatnią, której mówisz dobranoc. Są nawet bliżej niż niektórzy członkowie naszej rodziny. Nic więc dziwnego, że ich śmierć przynosi tyle samo smutku, co utrata cennego członka rodziny. Więc oczywiście chcesz stworzyć pamiątkę, która będzie hołdem dla miłosnego związku, który dzieliłeś. Jeśli zdecydowałeś się na kremację zwierząt domowych i na urny na prochy, jest wiele rzeczy, które możesz zrobić ze skremowanymi szczątkami, aby zrobić specjalny pomnik.

Najpierw musisz zdecydować, czy chcesz je przechowywać w pomieszczeniu, na zewnątrz, czy też przerobić na coś, co nosisz. Poniżej zebraliśmy kilka pomysłów, które pozwolą Ci uczcić czas spędzony z Twoim futrzanym przyjacielem. Większość ludzi po prostu chowała swoje psy w ogrodzie, kiedy umierali. Dla osób mieszkających na obszarach miejskich lub w mieszkaniach nie jest to opcja. Przeprowadzka do domu w przyszłości może również spowodować potencjalny problem. Więc teraz, gdy masz już kremy swojego psa, zobaczmy kilka sposobów, w jakie możesz je wyświetlać w swoim domu:

Urny kremacyjne na prochy to klasyczny sposób na przechowywanie i eksponowanie prochów ukochanego psa, który odszedł. Istnieją urny na prochy stworzone specjalnie dla zwierząt domowych, zawierające portrety zwierząt domowych, odciski łap, a nawet niestandardowe elementy, które wyglądają jak Twój pies. Nasze urny na prochy dla psów są dostępne w różnych materiałach, rozmiarach (duże, średnie i pamiątkowe) i estetyce. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy.