Ocieplania Chojnice – domów, poddaszy, fundamentów

Po całkowitym rozprężeniu pianka natryskowa powodująca ocieplania Chojnice zestala się w wytrzymały materiał, który jest wyjątkowo odporny na uszkodzenia. W przeciwieństwie do tego, nieosłonięte włókno szklane lub celuloza mogą być łatwo uszkodzone przez zwierzęta domowe, dzieci lub pracowników, co prowadzi do degradacji lub nieefektywnej izolacji.

Pianki izolacyjne w sprayu lub wylewaniu są w 100% spieniane wodą i nie zawierają syntetycznych środków spieniających ani szkodliwych substancji, takich jak HCFC, HFA, HFC i formaldehyd, a powodują trwałe ocieplania Chojnice. Z drugiej strony większość włókna szklanego z którego wykonuje się ocieplania Chojnice zawiera formaldehyd i prawdopodobnie będzie uwalniał emisje formaldehydu do twojego domu. Problem z izolacją z włókna szklanego i celulozy polega na tym, że materiały te nie zapobiegają przedostawaniu się wody do ściany. W rzeczywistości celuloza, która jest zasadniczo rozdrobnionym papierem, pochłania wodę, co może prowadzić do trwałego uszkodzenia izolacji lub rozprzestrzeniania się pleśni.

Dla porównania, izolacja piankowa ocieplająca budynki Chojnice albo odpycha wodę, albo ją odprowadza, jak w przypadku izolacji z pianki o otwartych komórkach.