Kwatery Karkonosze – wynajmij je na nadchodzący urlop!

Musisz mieć świadomość, że przepisy budowlane mają wpływ na bezpieczeństwo przeciwpożarowe jeśli chodzi o kwatery Karkonosze. Jest to szczególnie ważne, jeśli remontujesz nieruchomość przed jej wynajęciem, ponieważ musisz upewnić się, że przestrzegasz najnowszych zasad i przepisów. Nawet jeśli zatrudniasz ludzi do pracy, nadal Twoim obowiązkiem jest upewnienie się, że praca, którą wykonują, spełnia standardy wynajmu, a nie tylko te obowiązujące właściciela domu w którym wynajmuje się kwatery Karkonosze.

Jeśli posiadasz dom wielorodzinny (HMO), nawet jeśli nie posiada on licencji, będziesz musiał przestrzegać dodatkowych, bardziej szczegółowych zasad i przepisów przeciwpożarowych. Obejmują one zapewnienie gaśnic i koców przeciwpożarowych. Dokładne wymagania mogą się różnić w zależności od władz lokalnych, dlatego najlepiej sprawdzić je w wydziale mieszkaniowym rady lokalnej gdzie znajdują się kwatery w Karkonoszach.

Według naszej firmie, ponad połowa przypadkowych pożarów domowych w Wielkiej Brytanii jest spowodowana przez elektryczność, a większość z nich przez produkty elektryczne. Połowa pożarów urządzeń elektrycznych zaczyna się w kuchni, a główną przyczyną są urządzenia kuchenne i sprzęt AGD w jaki wyposażone są kwatery Karkonosze.