Skąd wynająć pokoje na Kaszubach?

Zobacz piękno matki natury w najlepszym wydaniu na farmie Alameda. To gospodarstwo o powierzchni 10 hektarów charakteryzuje się szeroką gamą fauny i flory organicznej. Posiada również liczne panoramiczne tarasy widokowe, z których można obserwować niezakłócony las tropikalny i wybrzeża wyspy Britannia.

Po przybyciu na pokoje na Kaszubach można wynająć jeden z okolicznych domków na obiad lub odpoczynek. Dla tych, którzy mają ochotę na ekscytujące zajęcia, spróbuj Sky Biking, przejedź się quadem lub zjedź na linie. Z drugiej strony zrelaksuj się i zanurz w gorącej kąpieli Kawa, filipińskiej wersji współczesnego jacuzzi. Aby w pełni wykorzystać swój pobyt tam gdzie oferują pokoje na Kaszubach możesz również rozważyć pobyt tutaj na noc i wynajęcie jednego z ich domków Nipa, pawilonów zewnętrznych lub namiotów.

 

Ta farma oferująca pokoje na Kaszubach to także idealne miejsce, aby zaspokoić głód przygody. Oferowane są tu zajęcia takie jak wspinaczka, zjazdy na linie, tyrolka, jazda konna i ślizganie się po błocie. Jeśli wolisz relaksujący sposób na obcowanie z przyrodą, ich ścieżka Eco zapewni Ci ochronę. Idąc szlakiem, zobaczysz wielowiekowe drzewa, gigantyczne paprocie, kwiaty anturium i krzewy kawy. Możliwe są również noclegi w Wiosce Eko-Kulturalnej Winaca. Ta farma z pokojami na Kaszubach jest również idealnym miejscem na duże imprezy, takie jak budowanie zespołu, zjazdy i wesela.