Świat sie zmienia

 Świat się zmienił, a design musi się zmieniać wraz z nim!

Wszystkie nasze projekty projektujemy z myślą o zdrowym życiu. Promujemy zrównoważony rozwój, lokalną społeczność, bioróżnorodność, czystość i kulturę bezpieczeństwa, zintegrowaną, uważną technologię, połączone przestrzenie wewnętrzne i zewnętrzne, przy czym priorytetem jest dobro człowieka.

Jesteśmy liderem branży w sektorach budownictwa mieszkaniowego wysokiej klasy oraz nowych konstrukcji dla kondominiów i biur. Doświadczenie, które zapewniamy społeczności programistów, zostało udowodnione dziesiątki razy jako jedno z najważniejszych źródeł opłacalności niezliczonych projektów w zakresie specyfikacji domów i projektów komercyjnych. Nasze zorganizowane i szczegółowe pakiety projektowe są zrozumiałe. Są one wyrafinowane zarówno wizualnie, jak i technicznie, co upraszcza proces zakupu różnego rodzaju osprzętu i wykończenia.

Zapewniamy kompleksowe i opracowane plany projektowe dla projektów od grup deweloperskich po klientów prywatnych. Nasze usługi obejmują: – Opracowanie koncepcji – Planowanie przestrzenne wnętrz – Plany architektoniczne (podłoga / Sufit odbity / Plany produkcyjne) – Doradztwo kolorystyczne – Dobór grafiki i akcesoriów – Wybór oprawy i wykończenia / Zaopatrzenie (oświetlenie / wanna) – Projektowanie stolarki (kuchnia / łazienka / Meble / Zabudowa na zamówienie) – Konsultacje dotyczące instalacji na miejscu

Po konsultacji z architektem przystępujemy do zagospodarowania różnych przestrzeni w ramach projektu, zachowując jednocześnie spójność i płynność projektu. Korzystamy z najbardziej zaawansowanego oprogramowania do modelowania i renderowania architektonicznego, aby tworzyć realistyczne i szczegółowe plany, co pozwala klientom lepiej wizualizować przestrzenie. Oprawiamy cyfrową książkę / pakiet szczegółowych planów szafek i stolarni, harmonogramów wykończeń, unikalnych elementów zewnętrznych / wewnętrznych, specyfikacji drzwi i okien, wykończeń podłóg i ścian. Ten produkt końcowy pozwala programistom precyzyjnie i łatwo licytować projekty wśród wielu dostawców.